Dr n. med. Iwona Rokita-Wala

MIKROCHIRURG

SPECJALISTA CHORÓB OCZU

SPECJALISTA LASEROWEJ KOREKCJI WZROKU

Ponad 15-letnie doświadczenie w diagnostyce i leczeniu różnorodnych schorzeń oczu, gwarantuje profesjonalne podejście do pacjenta. Dzięki wielkiej pasji i poświęceniu włożonemu w swój zawód, okulistka stała się członkiem Polskiego Towarzystwa Okulistycznego, Europejskiego Towarzystwa Chirurgów Zaćmy i Refrakcyjnych oraz Towarzystwa Schorzeń Powierzchni Oka. Podczas wieloletniej pracy w największym zakładzie okulistycznym - Katedrze i Klinice Okulistyki Ś.A.M w Katowicach - awansowała ze stanowiska asystenta, na stanowisko adiunkta, a w ostatnich latach została ordynatorem oddziału. Nie poprzestając jednak na przysłowiowych laurach, zakończywszy swoją pracę, lekarka została starszym asystentem Szpitala Klinicznego i SUM w Katowicach.

 

Specjalista chorób oczu i chirurgii okulistycznej posiada wiele odrębnych subspecjalizacji, co pozwala na dostosowanie technik leczenia do indywidualnego pacjenta:

- diagnostyka rogówki - mikroskopia konfokalna rogówki

- zabiegi naprawcze rogówki - m. in. w stożku rogówki procedura Cross - Linking (CXL)

- zaawansowane, nowoczesne leczenie operacyjne - chirurgia zaćmy, chirurgia refrakcyjna, soczewki premium

 

Drogi pacjencie, chcesz raz na zawsze pozbyć się okularów korekcyjnych? Z pomocą przychodzi laserowa korekcja wzroku. Okulistka oferuje profesjonalne zabiegi, pozwalające na dogłębną korekcję wad wzroku. Swoje zaufanie wśród pacjentów zdobyła dzięki ponad kilkunastu tysiącom zabiegów laserem excimerowym, które pozwoliły na zaprzestanie noszenia okularów i znaczną poprawę możliwości widzenia.

 

Oprócz pracy w zawodzie, ciągłym diagnozowaniu i leczeniu wszelakich chorób, wad i schorzeń, zaangażowanej pomocy pacjentom w potrzebie, lekarka jest również autorką licznych prac naukowych i publikacji. Zostały one napisane z niezwykłą starannością, dzięki czemu zawierają jedynie rzetelne i sprawdzone informacje, na temat profilaktyki, objawów, skutków i leczenia najczęstszych schorzeń oka.

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX

ul. Braci Mniejszych 4, 40-754 Katowice

Kontakt i rejestracja telefoniczna

tel. Katowice 533 373 033
mail: cokokolux@gmail.com

UMÓW WIZYTĘ

REJESTRACJA

Rejestracja: Radlin 533 888 758 Katowice 533 373 033

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX
i Salon Optyczny
w Katowicach

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00

Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
 

Rejestracja: 533 373 033

Email: cokokolux@gmail.com

Salon Optyczny: 533 653 303

Email: okolux.katowice@gmail.com