Twój e-mail:
Twój telefon
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany — dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

 

Zapraszamy również do obejrzenia wywiadu z piosenkarką Renatą Przemyk na temat jej doświadczeń po przebyciu zabiegu polegającego na wszczepieniu do oka soczewek PREMIUM https://fb.watch/v/Ghp-IOMm/

 

Jeśli chcą Państwo uzyskać więcej informacji, zapraszamy do wypełnienia formularza poniżej. Skontaktujemy się z Państwem i udzielimy wyczerpujących informacji.

Realizujemy projekt pod nazwą:

Korekcja prezbiopii jako metoda polepszenia jakości życia poprzez wszczepienie do oka innowacyjnych soczewek wewnątrzgałkowych umożliwiających uzyskanie niezależności od okularów

 

Program przeznaczony jest dla osób po 40-tym roku życia, które wymagają okularów do czytania i/lub do dali lub które noszą okulary bądź soczewki kontaktowe progresywne. Dla osób przed 40-tym rokiem życia mamy szeroką gamę zabiegów korekcyjnych laserowych.

W ramach realizowanego programu wszczepiamy na stałe do oka soczewki wewnątrzgałkowe tzw. PREMIUM, czyli soczewki o najbardziej zaawansowanej konstrukcji, umożliwiające korekcję praktycznie wszystkich wad wzroku, w tym dalekowzroczności (plusy), krótkowzroczności (minusy) i astygmatyzmu. Korzyścią z takiej operacji jest uzyskanie niezależności od okularów lub soczewek kontaktowych. Metodami używanymi w naszej klinice są tzw. Wymiana Soczewki PREMIUM oraz Doszczepienie Soczewki PREMIUM. W celu uzyskania dalszych informacji zapraszamy do kontaktu pod nr telefonu 533 373 033. Zabiegi korekcyjne wykonywane są w Centrum Okulistyki OKOLUX w Katowicach.

 

Dlaczego mamy najszersze na rynku spektrum zabiegowych metod korygujących wady wzroku?

W Centrum Okulistyki OKOLUX oferujemy pełne spektrum zabiegowych  metod korygujących wady wzroku. Dzięki temu możemy skorygować praktycznie 98% wad wzroku obecnych u naszych pacjentów. Metody korygujące możemy ogólnie podzielić na Laserowe Korekcje Wad Wzroku oraz metody, w których używamy do korekcji soczewek wewnątrzgałkowych PREMIUM. Często zdarza się, że pacjent kwalifikuje się do kilku dostępnych metod. W takiej sytuacji lekarz omawia na wizycie kwalifikacyjnej z pacjentem mocne i słabsze strony poszczególnych metod i wspólnie dobierają optymalne rozwiązanie. Ponieważ dysponujemy wszystkimi uznanymi na świecie metodami leczenia jesteśmy w stanie zaproponować pacjentowi optymalne rozwiązanie. Korygujemy również tzw. trudne wady wzroku u pacjentów przysłanych z innych klinik korekcyjnych, w których pacjent nie został zakwalifikowany z powodu skomplikowanej wady lub niedostępności niektórych technik operacyjnych.

Operacje typu PREMIUM muszą być wykonywane przez bardzo doświadczonych mikrochirurgów. Dlatego też tego typu operacje wykonują w Centrum Okulistyki OKOLUX mikrochirurdzy, którzy mają na koncie co najmniej 20 tysięcy zoperowanych oczu. Zobacz nasze materiały wideo na temat laserowej korekcji wzroku oraz korekcji soczewkowych, klikając tutaj.

 

Rejestracja: Radlin 533 888 758 Katowice 533 373 033

REJESTRACJA

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX

i Salon Optyczny

w Radlinie

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
 

Rejestracja: 533 888 758

Email: cokokolux@gmail.com

Salon Optyczny: 731 888 298

Email: optyk.okolux@gmail.com

ADRES

OKOLUX w Radlinie

ul. Rybnicka 64

44-310 Radlin

pokaż trasę dojazdu

 

OKOLUX w Katowicach

ul. Braci Mniejszych 4/2

40-754 Katowice

pokaż trasę dojazdu

 

Zasady ochrony prywatności

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX
i Salon Optyczny
w Katowicach

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00

Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
 

Rejestracja: 533 373 033

Email: cokokolux@gmail.com

Salon Optyczny: 533 653 303

Email: okolux.katowice@gmail.com