SALON OPTYCZNY OKOLUX Katowice

ul. Braci Mniejszych 4/2U

40-754 Katowice

Tel. 533 653 303

SALON OPTYCZNY OKOLUX Radlin

ul. Rybnicka 64

44-310 Radlin

Tel. 731 888 298

pokaż trasę dojazdu

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
 

 

Salony optyczne OKOLUX w Katowicach
i w Radlinie.

 

OKOLUX to także salony optyczne, w którym uzyskacie profesjonalne doradztwo z zakresu doboru opraw okularowych oraz szkieł odpowiednich do wady.

 

W naszych salonach optycznych znajdziesz ponad 600 opraw okularowych. Na wyposażeniu salonów mamy także nowoczesny automat szlifierski, który pozwala nam szybko i perfekcyjnie wykonywać Wasze zlecenia. Każdy klient Salonu zostaje objęty długoterminową opieką, która ma na celu dbałość o nasz wyrób medyczny i Wasz komfort. Oferujemy szkła okularowe najlepszych światowych producentów, takich jak NIKON, Essilor, JZO. Na realizację recept w naszym salonie uzyskujesz gwarancję dopasowania, dzięki której przejmujemy odpowiedzialność za Twoje okulary, nawet w przypadku, gdy recepta pochodzi z zewnątrz i okaże się, że korekcja zapisana gdzie indziej nie jest tolerowana przez pacjenta.

Nasza kadra.

 

W naszym salonie spotkacie doświadczonych pracowników w zakresie doboru opraw oraz obróbce szkieł okularowych.

Nikon Partner

 

Jesteśmy partnerem Nikona i JZO i dzięki temu oferujemy klientom najwyższej jakości szkła okularowe. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii z użyciem pomiarów komputerowych, umożliwiamy dopasowanie i optymalizację soczewek do opraw okularowych, co przekłada się na jeszcze większą estetykę wykonywanych u nas okularów oraz cieńsze i lżejsze soczewki okularowe.

Gwarancja adaptacji

 

Wszyscy nasi klienci w ramach zakupu okularów otrzymują bezpłatną gwarancję adaptacji.

UMÓW WIZYTĘ

REJESTRACJA

Rejestracja: Radlin 533 888 758 Katowice 533 373 033

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX
i Salon Optyczny
w Katowicach

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00