Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX

i Salon Optyczny

w Radlinie

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00
Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
 

Rejestracja: 533 888 758

Email: cokokolux@gmail.com

Salon Optyczny: 731 888 298

Email: optyk.okolux@gmail.com

ADRES

OKOLUX w Radlinie

ul. Rybnicka 64

44-310 Radlin

pokaż trasę dojazdu

 

OKOLUX w Katowicach

ul. Braci Mniejszych 4/2

40-754 Katowice

pokaż trasę dojazdu

 

Zasady ochrony prywatności

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX
i Salon Optyczny
w Katowicach

 

Godziny otwarcia:

Pon-Pt: 10:00-21:00

Sobota: Zamknięte
Niedziela: Zamknięte
 

Rejestracja: 533 373 033

Email: cokokolux@gmail.com

Salon Optyczny: 533 653 303

Email: okolux.katowice@gmail.com

 

Rejestracja: Radlin 533 888 758 Katowice 533 373 033

REJESTRACJA

UMÓW WIZYTĘ

Kontakt i rejestracja telefoniczna

tel. 533 888 758
mail: cokokolux@gmail.com

Centrum Okulistyki Klinicznej OKOLUX
ul. Rybnicka 64, 44-310 Radlin

W Polsce z soczewek kontaktowych korzysta tylko około 2% populacji. To mniej niż na Zachodzie, gdzie odsetek tej wynosi 5-7%, a w Stanach Zjednoczonych nawet 10%. Trend ten ulega jednak ciągłemu wzrostowi także w populacji polskiej głównie za sprawą większej świadomości społecznej, wysokiej dostępności i niskim kosztom soczewek. Obecnie dostępne na rynku soczewki są zbudowane z materiału silikonowo-hydrożelowego, który zapewnia wysoki komfort noszenia i duże bezpieczeństwo dla oka. Zastosowanie materiałów wysoko przepuszczalnych dla tlenu umożliwiło stworzenie soczewek opatrunkowych sprzyjających gojeniu ran rogówki i soczewek tzw. Night and Day, które mogą być noszone przez całą dobę.

Czy każdą wadę można skorygować soczewkami kontaktowymi? Obecnie asortyment soczewek jest tak szeroki, że pozwalają one skorygować nawet takie wady, które nie są możliwe do korekcji okularowej. Jednocześnie zapewniają większy komfort widzenia w porównaniu do klasycznej korekcji okularowej.

By dokładnie dobrać moc oraz typ soczewek, a także tryb noszenia, umów się na wizytę z naszym okulistą. W czasie wizyty dokładnie określi on Twoją wadę wzroku, zbada, czy nie ma przeciwwskazań do noszenia soczewek, nauczy cię zakładać soczewki próbne i wyjaśni zasady bezpieczeństwa noszenia soczewek, byś mógł/mogła przez wiele lat z nich korzystać. Przy rejestracji podaj, że chcesz się umówić na wizytę z doborem soczewek kontaktowych, gdyż zarezerwujemy wówczas dla Ciebie więcej czasu. Po zakończeniu wizyty Ty (i my) będziemy mieli pewność, że po powrocie do domu bez problemu poradzisz sobie z zakładaniem i zdejmowaniem soczewek oraz ich pielęgnacją. To dla Twojego bezpieczeństwa.

Soczewki kontaktowe

Odpowiedni dobór soczewek kontaktowych.